Kraštiečių klubo metų pabaigos renginį perkėlėme į šių metų pradžią. Nutarėme susitikti Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre ne tik pabendrauti, bet ir pažiūrėti Juozo Tumo-Vaižganto spektaklį „Dėdės ir dėdienės", režisuotą Gabrielės Tuminaitės. Režisierė, pristatydama savo spektaklį visuomenei, labai romantiškai, paliesdama kiekvieno širdį, apibūdino mums visiems gerai žinomo apysakos inscenizacijos prasmę. „Tai kiekvieno iš mūsų istorija, mes visi - Mykoliukai ir Severiutės. Prarandam, paleidžiam laimę iš rankų ir nežinia, kas dėl to kaltas. Lieka tik pareiga, pareiga gyventi. Ir ta vienintelė svaja..."- sako Gabrielė Tuminaitė apie mums visiems iki kraujo pažįstamą kūrinį. Tai klasika. Pažiūrėjome spektaklį ir jautėme, kaip jis mus veikia šiandieną.

Renginyje sulaukėme Ignalinos rajono savivaldybės puikios delegacijos, vadovaujamos rajono mero Henriko Šiaudinio. Jos sudėtyje mūsų klubo nuolatiniai bičiuliai – vicemeras Laimutis Ragaišis, savivaldybės darbuotojos Rasa Juodagalvienė ir Lina Kovalevskienė, Ignalinos kultūros ir sporto centro vadovas Darginas Mikėnas. Su kraštiečiais susitikti atvyko ir Ignalinoje išrinktas Seimo narys Gintautas Kindurys. Aktyviai dirbantį klubą sveikino Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Aldona Šventickienė.

Po spektaklio bendravome su teatro darbuotojais, Audronė Valivonienė supažindino su šio teatro bei šio pastato istorija, su klubo nariais apie teatro pastatymus ir ateities perspektyvas pasakojo aktorius Mindaugas Capas.

Metų pradžia nuteikė tiek klubo narius, tiek svečius labai optimistiškai. Todėl vakaro metu daug diskutavome, planavome visų metų renginius, susitikimus. Esame atviras klubas visiems, mylintiems Ignalinos kraštą. Todėl visuomet lauksime naujų narių, naujų pasiūlymų, naujų idėjų tolesnei mūsų veiklai.

 Daugiau fotografijų galerijoje

Ignalinos kraštiečių klubo prezidentė Renė Jakubėnaitė

Svetainėje lankosi 163 svečiai ir nėra prisijungusių narių