Gražią gegužės 20-sios popietę į M. K. Čiurlionio namus rinkosi Vilniuje gyvenantys Ignalinos kraštiečiai. Idėja kilo susitikti būtent šiuose namuose, kad renginys būtų kupinas ne tik susitikimuose kylančių prisiminimų apie gimtąjį kraštą, bet savo emocijomis duotų peno širdžiai, akims, klausai. Ignalinos kraštiečių klubą maloniai sutiko priimti M. K. Čiurlionio namų direktorius, M. K. Čiurlionio provaikaitis, prof. Rokas Zubovas.

Jis supažindino susirinkusiuosius su menininko gyvenimu ir kūryba, papasakojo apie šių namų įsteigimą, apie tai, kuo jie susiję su M. K. Čiurlioniu ir S. Čiurlioniene. Visi buvo sužavėti profesoriaus R. Zubovo virtuoziškumu, atliekant įvairių laikotarpių M. K. Čiurlionio kūrinius.

Susitikime dalyvavo Ignalinos rajono meras Henrikas Šiaudinis ir Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Juodagalvienė. H. Šiaudinis pasveikino kraštiečius gražaus renginio proga, palinkėjo niekada nepamiršti nuostabaus Ignalinos krašto. Meras taip pat supažindino su Ignalinos rajono naujausiais pasiekimais, jo naujais plėtros projektais, aptarė problemas, su kuriomis susiduria teiks rajono vadovybė, tiek rajono gyventojai. H. Šiaudinis pakvietė Ignalinos kraštiečių klubą ir visus Vilniuje gyvenančius ignaliniečius atvykti į birželio mėn. vyksiančius Ignalinos 150-ties metų renginius.

Iki vėlyvos pavakarės vyko susirinkusiųjų bendravimas, dalinimasis prisiminimais, pažintis su naujai įstojusiais į klubą nariais.

Fotografijų galerija

Svetainėje lankosi 102 svečiai ir nėra prisijungusių narių