Šią savaitę Ignalinos kraštiečių klubas aktyviai dalyvavo, organizuojant Seimo narės kraštietės Agnės Širinskienės inicijuotą Ignalinos kultūros pristatymą Lietuvos Respublikos Seime. Seimo galerijoje buvo demonstruojama įdomios ir perspektyvios menininkės Ingos Ponomarenko tapybos darbų paroda „Iš arti“, daug plojimų sulaukė renginyje dalyvavę Ignalinos kultūros centro kvintetas ir grupė „Mes“, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos solistai, kuriems vadovauja puiki muzikos vadovė Vida Ksenzovienė. Kultūros kolektyvus į Vilnių atlydėjo kultūrai neabejingas Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Imantas Umbražiūnas.

Šiuo renginiu susidomėjo ne tik Ignalinos krašto klubo nariai, bet ir daugelis Vilniaus menininkų. Su Inga Ponomarenko, kultūros ir politikos atstovais atėjo pabendrauti žymūs tapytojai, menininkai, įvairių kultūros projektų kūrėjai Gražina Vitartaitė, Juozas Pranckevičius, Giedrius Bagdonas, prof. Evalda Jakaitienė, Volanda Raupelytė-Chailova, doc. dr. Vytautas Kindurys, dr. Eugenija Martinaitytė, kraštietis LR Seimo narys Gintautas Kindurys.

Ignalinos kraštiečių klubo prezidentė Renė Jakubėnaitė su Ignalinos rajono vicemeru Imantu Umbražiūnu aptarė ir daugiau galimų renginių Vilniuje ir Ignalinoje, išklausė aktyvių kraštiečių ir menininkų Juozo Pranckevičiaus, Vygando Čeponio, Volandos Raupelytės, Genovaitės Šaltenienės ir daugelio kitų pasiūlymų dėl bendrų projektų organizavimo.

Pasikeitę dovanėlėmis, prasmingo susitikimo Seime dalyviai skirstėsi su gera nuotaika, linkėdami vieni kitiems iki greito susitikimo...

Ačiū už nuotraukas Linai Kovalevskienei ir Volandai Raupelytei-Chailovai.

 
 
 
 
 
 

Svetainėje lankosi 73 svečiai ir nėra prisijungusių narių